Esti gimnázium

Szerezd meg az érettségit nálunk!

Az immár 20 éve töretlenül működő gimnáziumunkba a 16. évüket betöltött érdeklődők jelentkezését várjuk, felső korhatár nincs. A beiratkozók osztályba sorolása mindig az előképzettségüktől függ. Tehát fontos, hogy a jelentkező személyes iratain kívül az összes, már meglévő bizonyítványát magával hozza a beiratkozáshoz.

Az esti tagozatos gimnázium tanéve is minden év szeptember 1-jén indul, és a következő év június 15-ig tart. Intézményünkben a tanórák szerdától péntekig, reggel 9-től délután 16 óráig tartanak. A tanuláshoz szükséges jegyzeteket teljesen ingyen biztosítjuk. Az egyéb tanulási segédlet (pl.: térképek, négyjegyű függvénytáblázat, szótár, stb.) beszerzésében is segítséget nyújtunk.

Használható, értékes tudás

Garantáltan ingyenes képzés

Lerövidíthető tanulmányi idő

Egyéni célok támogatása

A felnőtt diákokkal megesik, hogy nem tudnak minden tanórán megjelenni, hiszen a munkahely vagy más, családi, esetleg magánéleti okok ezt nem teszik lehetővé. Ilyen esetekre is fel vagyunk készülve, hiszen jegyzeteinkből a szaktanárok iránymutatása mellett otthon is lehet készülni. Emellett, ha valakinek korrepetálásra vagy egyszerűen hiányzást pótló tanórára van szüksége, kereshet bennünket bátran, díjmentesen segítünk!

Intézményünkben lehetőség van a tanulmányi idő lerövidítésére is. Egy tanév alatt maximum kettő évfolyam végezhető el. Az osztályozó vizsga azon kérelmezőknek engedélyezhető, akik rendkívüli szorgalomról és ehhez a vizsgához megfelelő képességekről tesznek tanúbizonyságot. Az osztályozó vizsga szintén díjtalan.

A gimnáziumi képzés végéhez közeledve – tapasztalataink szerint – diákjaink többségében felmerül a továbbtanulás kérdése. Tanáraink szívesen segítenek a jelentkezésben vagy a felvételire, emelt szintű érettségire való felkészülésben; legyen szó szakmai képzésről, felsőfokú szakképzésről vagy bármely felsőfokú intézménybe való bejutásról.

Ismerd meg iskolánkat!

Kérdésed van? Nézd át a Gyakori kérdéseket, vagy keress bennünket elérhetőségeinken!