Általános iskola

Manapság nagyon sok területen elengedhetetlen a 8 osztály megléte. Csak általános iskolát végzett személyek szerezhetnek például jogosítványt. Rengeteg munkahelyen (gyárban, üzemben) is alapkövetelmény az általános iskolai végzettség.

Intézményünkben lehetőséget biztosítunk az általános iskolai tanulmányok befejezésére. Várjuk mindazok jelentkezését, akiknek még hiányzik a 8. osztály vagy estleg több osztály is (4., 5., 6., 7.). Nálunk ezek megszerzése is lehetséges 16 évet betöltött, felnőtt tanulók számára. Felső korhatár nincsen!

Nincs más teendő, mint a személyes iratokkal, és a meglévő, régi bizonyítvánnyal eljönni intézményünkbe, és beiratkozni.

Használható, értékes tudás

Garantáltan ingyenes képzés

Lerövidíthető tanulmányi idő

Egyéni célok támogatása

A tanév során minden hétfőn és kedden délelőtt tartunk tanórákat általános iskolai tanulóink számára. Tanévenként egy iskolai évfolyam szerezhető meg, de a rendszeresen megjelenő és szorgalmasan felkészülő diákok osztályozó vizsgát tehetnek, így egy tanév alatt két évfolyamot végezhetnek el.

Képzésünknek semmilyen költsége nincs. Nem kell fizetni beiratkozáskor, nincs tandíj vagy vizsgadíj. Tankönyvet sem kell vásárolni, mert a szükséges tananyagokat pedagógusainktól megkapják a diákok. Sőt hiányzás esetén otthon megoldható feladatlapokat is tudunk biztosítani.

Igyekszünk tanulóinkat segíteni céljuk elérésében. Rugalmasan kezeljük a különböző helyzeteket, figyelünk az egyéni igényekre, mindenkinek biztosítjuk a tanulás lehetőségét.

Ismerd meg iskolánkat!

Kérdésed van? Nézd át a Gyakori kérdéseket, vagy keress bennünket elérhetőségeinken!